Alicja Węgorzewska ambasadorką perfum AURUM Doroty Goldpoint

To niezwykle pobudzające perfumy – kompozycja róży, poczuli i ambry. Połączenie jest intrygujące, intensywne i ultrakobiece

140

Projektantka, Dorota Goldpoint właścicielka luksusowej marki dla kobiet – przebywając na południu Francji, stworzyła unikatowy zapach zamknięty w czarnym satynowym flakonie.

AURUM to niezwykle pobudzające perfumy kompozycja róży, poczuli i ambry. Połączenie to jest intrygujące, intensywne i ultrakobiece.

Wykorzystana w kompozycji ambra od wieków ceniony naturalny składnik, dzięki któremu woń jest długo wyczuwalna. Połączenie róży i paczuli w sercu zapachu pozostawia zmysłowe wrażenia otulającego ciepła.

Ambasadorką zapachu została znana i ceniona śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska. Taniec zmysłów tak rozumiane jest połączenie AURUM z kobiecym pięknem, siłą, wewnętrzną mocą i  hipnotyzującym spojrzeniem.

Perfumy AURUM są jak piękne włoskie opery, namiętność przeplata się z miłością, trwałe i opętane, z każdą kolejną nutą chce się ich więcej – podsumowuje Alicja Węgorzewska.

Opakowanie zawiera perfumy o pojemności 50 ml w cenie 450 zł.

Podobnie jak ubrania z metką Dorota Goldpoint, perfumy można kupić nie tylko w atelier na warszawskiej Saskiej Kępie, ale i w Domu Mody Klif (także w Warszawie) oraz w sezonie letnim w Juracie, a także na stronie internetowej projektantki.

Alicja Węgorzewska ambasadorką perfum AURUM Doroty Goldpoint

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.