Kobiece Inspiracje

131

Kiedy spotkają się kobiety pełne pasji i zamiłowania do sztuki musi wydarzyć się coś niezwykłego. Wspólne upodobania dwóch silnych charakterów zawsze owocują czymś wartościowym. Tak też jest w wypadku znajomości aktorki Ani Dereszowskiej i Ani Rusiniak-Malinowskiej. Ich spojrzenie na świat i emocjonalne porozumienie dały początek „Kobiecym Inspiracjom”.

Znajomość Ani Dereszowskiej – aktorki i wokalistki oraz Ani Rusiniak- Malinowskiej – projektantki wnętrz i właścicielki Malabelle rozpoczęła się, kiedy aktorka trafiła do salonu, by wypełnić swój dom przedmiotami z duszą. Malabelle skradło serce Ani, co zrodziło chęć wspólnego działania na różnych płaszczyznach.

Ania Dereszowska znalazła w Malabelle produkty, bez których nie wyobrażała sobie wnętrz swojego nowego domu. W związku z tym, wspólnie z właścicielką showroomu – Anią Rusiniak-Malinowską postanowiły podzielić się jej subiektywnymi wyborami z innymi.

Kobiece Inspiracje

Pokaż mi jak mieszkasz…

„Kobiece Inspiracje” poświęcone są tym razem Ani Dereszowskiej. To wymarzona wręcz inicjatywa dla wszystkich miłośników nietuzinkowych przedmiotów, z których słynie Malabelle. Przez trzy miesiące aktorka Ania Dereszowska będzie prezentować swoje ulubione skarby, które idealnie wpasują się w aranżację każdego domu. Jako pierwsze zaprezentowane zostały przedmioty, które uczynią wyjątkowymi salony.

Wszystkie produkty znaleźć można na specjalnie powstałym landing page’u: http://wydarzenia.malabelle.pl/malabelle-anna-dereszowska-salon/

Pasje jako inspiracja
W Malabelle „Kobiece Inspiracje” organizowane są cyklicznie. Spotykają się tu kobiety przedsiębiorcze, realizujące swoje pasje, prowadzące własny biznes. Do tej pory gośćmi cyklu były między innymi: Monika Zagajska (właścicielka perfumerii MO61), Beata Sadowska (dziennikarka radiowa i telewizyjna), Sylwia Antoszkiewicz (projektantka w LOUS) i wiele innych inspirujących kobiet.

Kobiece Inspiracje

Przestrzeń piękna

Pomysł na „Kobiece inspiracje” powstał z pasji tworzenia, z zamiłowania do twórczości, kreatywności, a może nawet z małego bzika na tym punkcie – mówi Ania Rusiniak Malinowska. Spotkania skupiają kobiety silne, niezależne, aktywne. Dzielą się tu one swoimi doświadczeniami, opowiadając inspirujące historie ze swojego życia i podpowiadają innym jak znaleźć siłę, by realizować swoje marzenia.

Więcej o Malabelle:
Adres: ul. Polna 18/20 Warszawa
Strona: www.malabelle.pl
Blog: www.blog.malabelle.pl
Facebook: www.facebook.com/malabellepl
Instagram: www.instagram.com/malabellepl

foto: mat. prasowe