Koniec roku z jogą kundalini

Grudzień to wspaniały czas. Służy szczęściu, obfitości i wzrastaniu.

186

Grudzień to wspaniały czas: podnoszenia, inspiracji, relacji, odpoczynku, dostrojenia do najwyższego, ekspansji, planów i marzeń na nadchodzący rok. Służy szczęściu, obfitości i wzrastaniu.

– W grudniu przybywa dnia i rodzi się nowe światło, pojawia się miłość, która otwiera serca. To czas wdzięczności za wszystkie dary życia i przygotowania się na nowy etap. Dlatego ten miesiąc wymaga od nas zmiany w psyche w kierunku świadomości swojej mocy i wpływu, jaki mamy na siebie i innych. Teraz warto zadać sobie pytanie: „Gdzie naprawdę chcę się znaleźć i jak mogę tam dotrzeć?”. Zwłaszcza że nowy rok daje nam dar spełnienia pragnień serca – mówi nauczycielka jogi kundalini, Basia Baczkura (Siri Gian Kaur).

Instruktorka zaprasza do swojej szkoły Adi Shakti na indywidualne sesje uzdrawiania na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym w głębokiej medytacji. Do 31 grudnia można skorzystać z promocyjnej ceny.

Więcej informacji: adishakti.eu/indywidualne-uzdrawianie/

W dniach 4–18 marca odbędzie się też, organizowana przez instruktorkę, duchowa wyprawa na Sri Lankę, polegająca na medytacji w odosobnieniu.

Szczegóły na stronie: adishakti.eu/wyprawa-sri-lanka/