O NAS

MAGAZYN SWAY jest skierowany do kobiet, które szukają inspiracji i motywacji do działania – każdym obszarze i na każdym etapie swojego życia.

 

Tytuł magazynu – pochodzący od angielskiego słowa „sway” (huśtanie, bujanie, ale i: przekonać) – ma wyrażać stan, w którym jesteśmy, kiedy działamy w życiu z pasją i wierzymy we własne możliwości. W okresie 8 maja 2016 – 4 kwietnia 2018 roku, MAGAZYN SWAY inspirował jako czasopismo w formie aplikacji na na tablety i smartfony. Przez dwa lata istnienia w AppStore i GooglePlay, tytuł przyciągnął tysiące Czytelniczek. Spotkał się z duży uznaniem wielu użytkowników iPhone’ów i iPadów, plasując się w styczniu 2017 roku na 2. pozycji w kategorii „Styl życia” w AppStore – tuż za magazynem „O” Oprah Winfrey!

Od 5 kwietnia 2018 roku MAGAZYN SWAY dostępny jest w odsłonie – online.

 

Zakładamy, że współczesna Polka ma w sobie potencjał, aby rozwijać się przez całe swoje życie, niezależnie, czy ma 25, 40 czy 50 lat i więcej – mówi Anna Machnowska, redaktor naczelna “MAGAZYNU SWAY” . – Chcemy towarzyszyć kobietom na ich ścieżce rozwoju w trudnym czasie godzenia macierzyństwa z aktywnością zawodową, podejmowania wyborów związanych z trybem pracy, powrotem do niej lub czasowym wycofaniem się z aktywności zawodowej. Chcemy też być obecne i wspierające dla kobiet na kolejnych etapach życia – od startu w dorosłe życie, ku dojrzałości, która ma być czasem, kiedy zaczynamy odcinać kupony, a nie jesteśmy kimś zepchniętym na boczne tory – podkreśla Anna Machnowska.

 

MAGAZYN SWAY jest siostrzanym medium powstałego w 2013 roku projektu KobiecaReaktywacja.pl – razem stanowią projekt Agencji Marketingowej Hammara.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół SWAY

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

INFORMACJE KONTAKTOWE

Hammara Sp. z o.o.
ul. Marsa 3
05-509 Józefosław k/Warszawy

Zostań z nami