Otul się

135

Miękkie tkaniny i dzianiny przywodzą na myśl komfort. Jeśli jeszcze da się nimi otulić jak kokonem, możemy mówić o pełnej atmosferze relaksu. Czy da się to połączyć ze stylem w ubiorze?

Dzieci uwielbiają być otulane kocykami i nosić miłe w dotyku ubrania. Dorastając nie musimy rezygnować z uczucia komfortu, które daje owinięcie się tkaniną, nie tylko dającą ciepło w chłodniejsze dni lub wieczory, ale i stylowo wyglądającą. Nie tylko w domowych pieleszach, ale i w czasie wypadu za miasto, czy weekendowego spotkania z przyjaciółmi. Kokony, czyli rodzaj ponczo, bo o nich mowa, to także świetna propozycja okrycia na spacery – w mieście i na łonie natury.

Otul sięKokony Boskas, polskiego producenta oferującego ręcznie wykonywane ponczo i płaszcze, to połączenie komfortu i ciepła z aktualnymi trendami w ubiorze. Szyte i dziergane z wysokiej jakości tkanin i przędz, wykończone starannie dobranymi detalami, kokony cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i są już rozpoznawalne za granicą.

Dzięki systemowi zamków i specjalnej formie, po zapięciu suwaków ponczo zyskuje formę kokona, w którym można… zamknąć się od góry do dołu. To świetna propozycja dla osób, które lubią wypoczywać w domowych pieleszach lub na łonie natury, mając uczucie ciepła i chcących wyglądać stylowo.

Kokony to niespotykana wcześniej część garderoby. Zawładnęły sercami mam i ich dzieci, bo dostępne są też w małych rozmiarach (dla dzieci od 2 r.ż.) i szybko doczekały się popularności, choć pierwsze egzemplarze dla dorosłych trafiły na rynek zaledwie dwa lata temu. Kokony Boskas zostały opatentowane, są oferowane w limitowanych seriach, a także wykonywane na specjalne zamówienie.

To szczególne połączenie stroju i komfortu jest dostępne w wielu wzorach i kolorach, a katalog ciągle jest wzbogacany o nowe propozycje. W swojej ofercie firma posiada również płaszcze dla dorosłych w rozmiarze uniwersalnym, wykonane z różnych przędz i w różnych kolorach.

Otul się

cocoons.eu
facebook.com/Boskas

foto: Boska’s Teddies