Pełnia uroku Mazur

175

Lawendowy zapach ogrodu, szum jeziora i lasu, poranna filiżanka kawy pita na tarasie skąpanym w słońcu. Otoczenie nieskażonej niczym natury, ale i atrakcje dla aktywnych. Jeśli dodać do tego rozkosze podniebienia, które zapewnia kuchnia regionalna, można mówić o wypoczynku idealnym. Witamy w Lawendowym Wińcu.

W sercu Mazur Zachodnich, w miejscowości Winiec, 8 km od Miłomłyna w powiecie ostródzkim, położony jest pensjonat Lawendowy Winiec. Oferowanych jest tu 15 miejsc noclegowych w pięciu komfortowych pokojach z łazienkami (jeden pokój 4- lub 5-osobowy, jeden 3- lub 4-osobowy i trzy pokoje 2-osobowe). W otoczeniu nieskażonej przyrody, piękna krajobrazów, ciszy, wśród unikalnych smaków i zapachów Mazur każdy znajdzie spokój oraz ukojenie dla ciała i ducha. A ci zagubieni w życiu mogą poszukać tu… samych siebie.

Relaks w pięknym otoczeniu

Jednym z ulubionych miejsc gości jest wykonana w drewnie duża przeszklona jadalnia z panoramicznym widokiem na jezioro. Z kolei podcienia domu kryją obszerne tarasy, które zachwycają widokami o każdej porze dnia.

Do dyspozycji gości na terenie posesji Lawendowego Wińca są rowery, kajaki, łódź wiosłowa, sprzęt wędkarski, siatkówka plażowa – wszystkie atrakcje dostępne w cenie noclegów. Obiekt położony jest nad brzegiem jeziora Bartężek, z dostępem do własnego pomostu oraz prywatnej piaszczystej plaży. Wodny szlak wiedzie prosto z pomostu, przez Rudą Wodę do Małdyt, a stamtąd Kanałem Ostródzko-Elbląskim aż do Zalewu Wiślanego. W pobliskim Miłomłynie znajduje się przystań, z której odpływają statki do Ostródy. Ten odcinek Kanału Elbląskiego stanowi jego najstarszą część.

Kuchnia regionalna oraz slow food

Specjalnością Lawendowego Wińca jest domowa kuchnia regionalna, oparta na zdrowych i ekologicznych produktach pochodzących od lokalnych producentów.
Kluski mazurskie, kotlety z jajkiem, kaczka, charakterystyczne dla tego regionu potrawy z ziemniaków, ryby świeże i wędzone oraz wiele innych smakołyków sprostają gustom kulinarnym każdego gościa.

Dyskretny mazurski luksus

To idealne miejsce nie tylko na odpoczynek, lec także na spotkania biznesowe o każdej porze roku, szczególnie te wymagające prywatności i spersonalizowanej oferty. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem oraz sprzętem audiowizualnym. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet. Można tu przeprowadzać kameralne firmowe szkolenia, organizować spotkania lub po prostu pograć w gry, czy też posiedzieć przy kominku z kieliszkiem wina. Wysoki standard Lawendowego Wińca, w połączeniu z urokiem wsi i wyjątkową kuchnią, to obietnica dobrze spędzonego czasu.

LAWENDOWY WINIEC
Winiec 36
14-140 Miłomłyn, Polska (Poland)
tel. +48 600 432 493
www.lawendowywiniec.pl

ATRAKCJE W OKOLICY

  • Szlak wodny Kanału Elbląskiego
  • WakePark Ostróda
  • Loty balonowe nad Mazurami
  • Spływy kajakowe Drwęcą
  • Pokrzyżacki zamek w Ostródzie

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.