Profesjonalna pielęgnacja wiotkiej skóry

105

Neuronica to preparaty o charakterze specjalistycznej kuracji, które pozwalają na uzyskanie efektów porównywalnych z tymi jakie  osiągamy podczas zabiegów medycyny estetycznej – botoksowego oraz liftingującego. Osiągniemy go dzięki zastosowaniu unikalnych składników aktywnych: Matrixyl Synthe’6, Calmosensine oraz Pepha®-Tight.

Skóra codziennie się starzeje. Właśnie dlatego dbając o nią musimy eliminować oznaki jej starzenia, które już powstały oraz podejmować działania prewencyjne umożliwiające jak największe oddalenie w czasie kolejnych jej uszkodzeń. By zapewnić skórze taki efekt specjaliści marki Neuronica stworzyli kompozycję opartą o:

  1. MATRIXYL SYNTHE’6 – Prokolagen, który naprawia w skórze szkody związane z jej starzeniem się. Ma silne właściwości przeciwzmarszczkowe i ujędrniające.
  2. CALMOSENSINE – Lipopeptyd oddziałujący na zakończenia nerwowe, który zmniejsza częstotliwość skurczów mięśni i wywołuje efekt rozluźnienia. W rezultacie zapobiega pojawianiu się zmarszczek i linii mimicznych
  3. PEPHA®-TIGHT – Ekstrakt z mikroalg stanowiący bogate źródło witaminy C oraz B12. Działa silnie liftingująco na skórę, zapewniając jej napięcie oraz długotrwałe ujędrnienie.

Kosmetyki marki aktywują naturalne procesy odnowy skóry m.in.: symulują tworzenie kolagenu oraz elastyny prowadząc do gruntownej przebudowy tkanek oraz wzmocnienia i zagęszczenia struktury skóry. Ta, w efekcie, staje się grubsza, bardziej jędrna, sprężysta i wygładzona czyli odmłodzona.

 

 

 

 

a

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.