Przewodnik po trendach bieliźnianych

134

Bielizna to nie tylko najintymniejsza część garderoby, ale także niezbędny element codziennego ubioru. Idealnie dopasowana daje poczucie komfortu jednocześnie pięknie eksponując kobiece kształty. Jej praktyczna strona to jednak nie wszystko, liczy się również design. W tym sezonie stawiamy na koronkę, satynę i niezwykle delikatną bawełnę, oczywiście w pastelowych kolorach.

Sezon wiosna – lato 2018

Prawdziwe piękno nie ma jednego kształtu i rozmiaru. Każda z nas jest inna, jednak wspólnym pragnieniem wszystkich kobiet jest to, by zawsze czuć się pięknie i zmysłowo. Z tego właśnie względu bielizna jest prawdziwym polem do popisu dla projektantów, a ci w tym sezonie zadbali o to, aby każda z nas znalazła coś dla siebie.

Przewodnik po trendach bieliźnianych

Sezon wiosna-lato nie od dziś kojarzy nam się z kolorami, kwiatami i lekkością. Tym razem wielkiej rewolucji nie będzie – biustonosze, majtki oraz koszulki znów uwiodą nas zmysłowością i romantyzmem. Najnowsze trendy to pastelowe kolory, głęboka czerń,  kwiatowe motywy, zmysłowe koronki, delikatna bawełna. A gdyby tego było mało, prawdziwym hitem są misternie wykonane hafty i wszelkiego rodzaju przezroczystości. Wszystko to w połączeniu z jakością wykonania dla lepszego komfortu.

Ciesz się przyjemnym uczuciem wygody i ekskluzywnym wyglądem twojej bielizny!

Przewodnik po trendach bieliźnianych

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.