Rewolucja w sypialni

90

Firma KMK Studio, do której należy marka made for bedTM, powstała w 2012 roku jako przedsięwzięcie rodzinne. Zaczęło się od pomysłu, a właściwie potrzeby, na którą ten pomysł był odpowiedzią.

Remontując mieszkanie, Kamila (marketingowiec) i jej mąż Krzysztof (grafik) chcieli urządzić sobie ładną i komfortową sypialnię. Podobały im się łóżka z wygodnymi miękkimi zagłówkami. Jednak istniejące na rynku rozwiązania albo kosztowały fortunę, albo zupełnie nie odpowiadały im pod względem stylu. Dlatego kupili proste i niedrogie łóżko, a zagłówek postanowili zrobić sami. Nie mogli zdecydować się na jeden kolor materiału, dlatego wybrali kilka, którymi pokryli sześć prostokątnych modułów, a następnie połączyli je w jedną całość. Pomysł sprawdził się świetnie, a oni zaczęli zastanawiać się, czy nie dałoby się go rozwinąć. W tym pomogła im Maja – kuzynka Kamili – inżynier z doświadczeniem w sprzedaży. Przez kilka miesięcy wspólnie dopracowywali konstrukcję, wyszukiwali najciekawsze tkaniny, negocjowali z dostawcami. Stworzyli produkty, które sami chcieliby kupić i używać na co dzień

– Bardzo duży nacisk położyliśmy na jakość i detale” – mówi Kamila Badowska-Chuć, prezes zarządu spółki KMK Studio. – Zależało nam, aby tworzyć produkty, które będą nie tylko piękne i funkcjonalne, lecz także wygodne w transporcie i montażu oraz ładnie wykończone nawet w miejscach niewidocznych podczas normalnego użytkowania. Ta dbałość o szczegóły jest wyrazem szacunku dla ludzi, którzy decydują się wydać pieniądze na nasze produkty. Chcemy, aby mieli oni poczucie obcowania z wysoką jakością, jeszcze zanim zdecydują się na zakup u nas.

Rewolucja w sypialni

– Większość osób zainteresowanych produktami made for bedTM pierwszy kontakt z naszą marką nawiąże poprzez witrynę internetową – mówi Krzysztof Chuć odpowiedzialny za artystyczną stronę przedsięwzięcia. – Projektując ją, postawiliśmy przed sobą następujące cele: ma być nowoczesna, inspirująca i przyjazna. Ale przede wszystkim ma umożliwiać realizację pomysłów wszystkich osób, które chcą w twórczy sposób wyrazić swoją indywidualność. W kilka chwil możesz stworzyć wyjątkowy projekt zagłówka, a my go dla Ciebie zbudujemy i przyślemy Ci go domu.

– Dzięki modułowej budowie możemy zagłówki wysyłać w znormalizowanych kartonach jako standardowe przesyłki kurierskie, co bardzo obniża koszty transportu – wyjaśnia Maja Bochniak czuwająca nad logistyką i produkcją. – Przemyślana konstrukcja, odpowiedni dobór materiałów oraz optymalizacja procesu produkcji i wielkości zamówień na podzespoły pozwalają nam zaoferować doskonałą jakość i cenę. Bez kompromisów, ponieważ oba te aspekty są dla nas równie ważne. Dostawcy zostali dokładnie sprawdzeni pod kątem jakości (zwykle są to firmy zaopatrujące uznanych producentów), a fabryka, w której produkujemy nasze zagłówki, wytwarza meble trafiające m.in. na wymagające rynki Europy Zachodniej.

Rewolucja w sypialni

– Na tak konkurencyjnym rynku, na którym wszelkie nowe rozwiązania są podpatrywane i szybko znajdują naśladowców, dobry produkt to jednak nie wszystko – dodaje Kamila. – Dlatego naszym celem jest zbudowanie silnej marki o wyrazistym charakterze. Chcemy, aby fraza modułowe zagłówki od razu kojarzyła się z nazwą naszej marki. Marki, która będzie gwarancją jakości i stylu. – Trudno byłoby przecenić to, jak ważny w dzisiejszych czasach jest styl – podkreśla Krzysiek.

– To, jak się ubierasz, jakiej słuchasz muzyki, wiele o Tobie mówi. Teraz Twoja sypialnia może wyglądać tak, jak chcesz, co na pewno poprawi Ci samopoczucie i sprawi, że poczujesz się w niej lepiej, nie wspominając o tym, że taki zagłówek jest szalenie praktyczny. Jeśli lubisz w łóżku poczytać, albo powylegiwać się z komputerem na kolanach, to wiesz, co mam na myśli. A jeśli Twoje dziecko chce czasem poskakać po łóżku, to nie musisz już dłużej martwić się, że zaraz uderzy się w ścianę… Nie twierdzę, że nasze zagłówki odmienią całe Twoje życie – śmieje się Krzysiek –„ale ta mała zmiana na pewno będzie na plus. Kiedy zawiesisz już nad łóżkiem nasz zagłówek, będziesz się zastanawiać, jak w ogóle wcześniej można było się bez niego obejść.

Rewolucja w sypialni

Zagłówki made for bedTM na razie dostępne są wyłącznie w sprzedaży internetowej na stronie www.madeforbed.com. Za jej pośrednictwem można także zamówić próbki tkanin. Gorąco zapraszamy też do odwiedzin profilu marki na Facebooku (facebook.com/madeforbed) – oprócz newsów i inspiracji mnóstwo tam promocji i konkursów z ciekawymi nagrodami!

Informacje dodatkowe:
Tkaniny i kolory

W tej chwili marka oferuje ponad 70 tkanin i kolorów (starannie wyselekcjonowanych). Podzieliła je na trzy kolekcje: Basic – praktyczne i niedrogie tkaniny do każdego wnętrza, Simple – proste i piękne tkaniny dla ceniących minimalizm, Chic – designerskie tkaniny dla artystycznych dusz. Wkrótce dostępna będzie też nowa kolekcja Exclusive – wyjątkowe tkaniny dla najbardziej wymagających.

Moduły i montaż zagłówka

Moduły dostępne są w trzech rozmiarach, które umożliwiają dopasowanie zagłówka do różnej szerokości łóżek: prostokąt 56 × 36 cm, prostokąt 48 × 32 cm, kwadrat 42 × 42 cm. Prostokątne można montować w poziomie lub w pionie. Moduły przeznaczone są do samodzielnego montażu i zawieszenia na ścianie (złączki i zawieszki w komplecie).
Ceny modułów zależą od wybranych tkanin i rozpoczynają się od 100 zł za moduł (kolekcja Basic). Zagłówek sześciomodułowy do łóżka o szerokości 160 cm możemy kupić już za 600 zł.

Rewolucja w sypialni

Modułowe zagłówki made for bedTM stworzono po to, aby nadać charakter wnętrzom oraz wnieść komfort do każdej sypialni. Modułowa budowa zagłówków otwiera zupełnie nowe możliwości w urządzaniu wnętrz. Dobór rozmiaru zagłówka jest prosty, a dzięki kreatorowi dostępnemu na stronie internetowej mamy możliwość eksperymentowania w zestawianiu ze sobą różnych tkanin i kolorów dla osiągnięcia niepowtarzalnego efektu.

Rewolucja w sypialni

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.