Siła jest kobietą!

Nowa kolekcja Cardio Bunny

125

Motyl symbolizuje duszę, piękno oraz ulotność. Nie doceniamy jednak często jego siły. Przemiana z brzydkiej gąsienicy w pięknego i barwnego owada może być parafrazą przeobrażenia dziewczyny w świadomą siebie dojrzałą kobietę. Kolekcja Majesty Pre-Fall 2016 marki Cardio Bunny nawiązuje do charakterystyki i cykli życia motyli, które odzwierciedlają niezwykłą życiową siłę oraz metamorfozę.

Główną inspiracją do kolekcji Majesty były motyle, których w Polsce żyje ponad 3000 gatunków. Ciekawostką jest, że ich siła jest ogromna – pojedynczy owad jest w stanie unieść aż pięćdziesięciokrotność masy swojego kruchego ciała. To bezsprzecznie podkreśla wyjątkowość tych pięknych stworzeń. Kobieta wybierająca Cardio Bunny także jest silna i wyjątkowa – cechuje ją to, że nie poddaje się, konsekwentnie dąży do celu i opinia innych nie definiuje jej poczucia własnej wartości.

W kolekcji Majesty znajdziemy 17 nowych propozycji ubrań, w tym aż siedem modeli szortów, między innymi: spodenki dla wielbicielek pole dance’u, a także kolarki przed kolano, idealne na rowerowe wycieczki w terenie lub zajęcia spinningu w fitness klubie. Nowością są też bluzki z długim rękawem odsłaniające brzuch – świetne solo, ale i do narzucenia na krótki top. Doskonale sprawdzą się także noszone na sportowej bieliźnie przy uprawianiu wodnych dyscyplin, takich jak wakeboarding czy kitesurfing.

Marka, co już należy do tradycji, położyła ogromny nacisk na jakość materiałów, wprowadzając nowe dzianiny od włoskich, portugalskich, hiszpańskich i niemieckich producentów. W legginsach po raz kolejny została użyta apertura ITFINISH KELP, która dzięki zawartości alg morskich pozwala aktywnie walczyć z cellulitem – formuła wygładza skórę i powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej podczas treningu.

Siła jest kobietą!