Jak szczęśliwa mama siedmiorga dzieci spełnia się także zawodowo

Autorka wierzy, że nasze życie może być zaplanowane wokół tego, co kochamy

1

Jak to ogarnąć? Praktyczny poradnik zarządzania szczęściem Agnieszki Stefaniuk, pracującej z wyboru mamy siedmiorga dzieci, Autorka jest szkoleniowcem i mówcą motywacyjnym. Na Instagramie prowadzi profil familyfunbymum, obserwowany przez 23 tys. osób, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami, inspiruje i wspiera kobiety.

Autorka o sobie i swojej, zapowiadanej na 20 września, książce: Jak to ogarnąć? Praktyczny poradnik zarządzania szczęściem

„Jak ty to ogarniasz?” Takie pytanie często słyszę od ludzi, gdy orientują się, ile właściwie mam dzieci. Małżeństwo, praca zawodowa, obowiązki domowe, no i te dzieci – „Jak się tym zająć, by nie zwariować?”

Jestem pracującą zawodowo mamą czterech synów i trzech córek, byłam członkiem rady zarządzającej szkołą i w ramach swojego autorskiego programu mentoringowego dla mam prowadzę szkolenia o godzeniu pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Wiele sytuacji w życiu mnie zaskakiwało, a opieka nad dziećmi nieraz zmuszała do wymyślania kreatywnych rozwiązań. Na pewno nie jestem mamą idealną. Może właśnie dlatego jestem przekonana, że w tej książce znajdziesz historie, w których łatwo się odnajdziesz. Przecież niezależnie od tego, ile dzieci wychowują, tysiące kobiet w Polsce codziennie zadają sobie to samo co ja pytanie: jak to ogarnąć?

Jak szczęśliwa mama siedmiorga dzieci spełnia się także zawodowo

Przez lata opracowałam konkretne sposoby pomagające mi poukładać wszystko, co się dzieje w mojej głowie i w rodzinie. Małe, świadome działania, narzędzia, którymi teraz chciałabym się z tobą podzielić. Dzięki nim moja rodzina zaczęła współpracować, opanowałam konflikty między rodzeństwem, nauczyłam dzieci bez marudzenia wykonywać domowe obowiązki i udało mi się stworzyć nie obóz wojskowy, ale pełen miłości i radości dom, w którym cenimy nawzajem swoją indywidualność.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak stworzyć szczęśliwą rodzinę, nie rezygnując ze spełniania się w życiu zawodowym, ta książka jest dla Ciebie.

 

Książka ukaże się 20 września 2020 r. nakładem wydawnictwa Znak.