V Volley Actors Cup odbyły się z wielką pompą!

Medale rozdane, statuetki wręczone, nagrody odebrane, sukcesy, kontuzje i artystyczne występy czyli... Volley Actors Cup!

6

Jak przystało na jubileuszową edycję, aktorzy przybyli tłumnie, aby kolejny raz rozegrać turniej siatkówki plażowej. W tym roku ekipę Volley Actors Cup gościł Folwark Łękuk na Mazurach. Impreza zawsze odbywa się pod Honorowym Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jest to ogromny zaszczyt, ponieważ są to jedyne mistrzostwa aktorów przy współpracy z PZPS. Za organizację Volley Actors Cup od lat odpowiada agencja artystyczna K.J.Art&Promotion. 

Zeszłoroczny tytuł mistrza obronił Jan Wojtyński, tym razem grając w drużynie z Julianem Mere.

Srebrny medal wywalczyli Łukasz Talik w parze z Tomaszem Mandesem, a o brązowy medal jak lwy walczyli Dawid Czupryński i Mariusz Kamiński. Obaj aktorzy młodego pokolenia są obiecującymi gwiazdami polskiego kina. 

Fascynująca w Volley Actors Cup jest integracja środowiska aktorskiego, bo ramie w ramie grają zarówno idole wielu pokoleń jak i wschodzące gwiazdy. 

Wśród gości byli między innymi Michał Lesień, Bartosz Obuchowicz, Dawid Czupryński, Julian Mere, Monika Jarosińska, Gosia Kosik, Agnieszka Wielgosz i wielu innych artystów.

Niespodziankę i zaszczyt organizatorom wyświadczył światowej klasy fotograf Zenon Żyburtowicz, który wykonał fotorelację z imprezy. V Volley Actors Cup odbyły się z wielką pompą!

Z przyczyn losowych nie dotarł na Mistrzostwa Tomasz Karolak, który nabawił się kontuzji i w ostatniej chwili musiał zrezygnować z udziału w rozgrywkach. Oczekiwany był też Cezary Pazura, który brał udział w poprzednich edycjach, ale tym razem obowiązki zawodowe uniemożliwiły mu walkę o złoto. ( Już dwa razy otarł się o zwycięstwo, w wyniku kontuzji nie wygrał, zdobył jednak srebrny medal, grając z Julianem Mere). Kontynuacja kultowego filmu “Psy” zatrzymała aktora na planie zdjęciowym akurat w dniu rozgrywek. 

Swoich fanów bardzo ucieszył Michał Lesień-Głowacki, który mimo złamanej ręki przybył na Volley Actors Cup w charakterze kibica i z trybun dopingował swoich kolegów. W towarzystwie żony, również aktorki i modelki bardzo dzielnie wytrzymywał wraz z widzami prawie czterdziestostopniowy upał, za co należy mu się dodatkowa pochwała.

V Volley Actors Cup odbyły się z wielką pompą!Imprezie głównej towarzyszyły także występy artystyczne. Wieczorem odbył się recital Juliana Mere i zupełnie spontanicznie wystąpiła również Monika Jarosińska. Zachwyciła gości zarówno wspaniałym głosem, ale i ogromnym poczuciem humoru. W duecie z Julianem Mere wykonała między innymi hit W domach z betonu czy Do zakochania jeden krok. 

Miejsce rozgrywek zachwycało zarówno niezwykle malowniczymi, pięknymi terenami, ale również wspaniałą architekturą. Jezioro okalające boisko sprawiało wrażenie pleneru filmowego, a wywodzące się z czasów zaboru pruskiego spichlerze, dawne stajnie, wszechobecne pozostałości oryginalnych budowli stanowiło doskonałe tło dla artystycznej imprezy.

Artyści wystąpili w profesjonalnych strojach firmy Proton.

Uczestnicy Volley Actors Cup otrzymali piękne nagrody w postaci zestawów kosmetyków ufundowanych przez firmę Efektima Instytut, która już drugi raz wspiera Volley Actors Cup.

A dla koneserów wina, firma Vinariams przekazała wysokogatunkowe trunki. Wina z najlepszych światowych winnic trafiły w ręce artystów, którzy w pełni docenili ich jakość. 

Właściciele Folwarku Łękuk przekazali zwycięskim drużynom nagrody od marki Yonelle, której kosmetyki wykorzystywane są w SPA Folwarku Łękuk. 

Magazyn SWAY był patronem medialnym V Volley Actors Cup.

V Volley Actors Cup odbyły się z wielką pompą!

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.