Volley Actors Cup – już 29-30 czerwca w Folwarku Łękuk

Imprezie głównej tradycyjnie będą towarzyszyć również występy artystyczne, między innymi recital Juliana Mere.

40

Jedyne w Polsce Mistrzostwa Aktorów w Siatkówce Plażowej – Volley Actors Cup, obchodzą w tym roku jubileusz. Piąta edycja odbędzie się tradycyjnie na Mazurach, pod Honorowym Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej.

Tym razem Partnerem Volley Actors Cup został Folwark Łękuk, na terenie którego w dniach 29-30 czerwca odbędzie się turniej.

Imprezie głównej tradycyjnie będą towarzyszyć również występy artystyczne, między innymi recital Juliana Mere. 

Wśród zaproszonych gości są między innymi Cezary Pazura, Bartosz Obuchowicz, Michał Lesień, Jakub Józefowicz, Ryszard Rembiszewski, Agnieszka Wielgosz, Anna Samusionek, Dominika Łakomska i wiele innych znakomitych gwiazd filmowych, serialowych i teatralnych. 

Volley Actors Cup - już 29-30 czerwca w Folwarku Łękuk

 

Organizatorem  jak co roku jest firma K.J.Art&Promotion. Pomysłodawcą imprezy, a także uczestnikiem i prowadzącym jest aktor i wokalista, Julian Mere.

Volley Actors Cup została stworzona z myślą o integracji środowiska aktorskiego i rozpowszechnieniu wspaniałej, letniej dyscypliny sportu, jaką jest siatkówka plażowa. Turniej od początku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony artystów jak i mediów. 

Magazyn SWAY jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

 

 

fot. Unsplash