Zainspirowane ponownie

131

Lipcowa impreza pod nazwą Wake&GET Inspired to druga edycja wydarzenia stanowiąca część projektu magazynu „SWAY”, mającego na celu inspirowanie kobiet do działania, realizowania się przez pasje i wykorzystywania swojego potencjału w życiu zawodowym i osobistym.

20 sierpnia br., w podwarszawskim wake parku na terenie gminy Konstancin-Jeziorna, odbyła się druga edycja imprezy  pod hasłem „Wake&GET Inspired” organizowana przez magazyn „SWAY” i portal KobiecaReaktywacja.pl we współpracy z WAWA WAKE. Event poprowadziła Anna Machnowska – redaktor naczelna magazynu.

Dzięki zaangażowaniu sponsorów i partnerów Wake&GET Inspired uczestniczki i towarzyszące im osoby, w tym oczywiście dzieci, mogli przez cały dzień bezpłatnie korzystać z licznych atrakcji. Oprócz szansy na przekonanie się pod okiem instruktora, na czym polega wakeboarding, panie i bliskie im osoby oddawały się inspirującym przyjemnościom dla ciała i ducha.

Dzień rozpoczął się od zajęć pozwalających na łagodną pobudkę. Sesję jogi poprowadziła Martha Nowakowska, nauczycielka vinyasa jogi RYT-200, która w trakcie swoich zajęć łączy dynamiczną praktykę z głębokim otwieraniem obszarów ciała spiętych przez stres i gonitwę życia codziennego. Joginka zainspirowała uczestniczki imprezy do tego, aby mogły nie tylko zrelaksować się, rozciągnąć i zbudować kondycję, lecz także zapewnić sobie równowagę między ciałem i tym, co dzieje się w ich głowach.

Przez cały event można było korzystać z relaksujących masaży pleców w wykonaniu specjalistów terapii manualnych z Masażowego Świata. Udzielali oni także porad, jak zdystansować się do codziennej gonitwy i zapewnić sobie skuteczne odprężenie.

Dzieci i dorośli uczestniczyli w żeglarskich animacjach prowadzonych przez Sztorm Grupę – ekspertów w tej dziedzinie. Pociechy, pod czujnym okiem instruktorów, mogły spróbować swoich sił na jachtach Optimist.

Zainspirowane ponowniePopołudnie zostało wypełnione kubańską muzyką i tańcem na najwyższym poziomie dzięki występowi wokalistki Yaremi Alfonso z zespołem oraz animacjom prowadzonym przez Raydela ElFashion. Koncert wsparła marka Kikkoman, dzięki której restauracja WAWA WAKE mogła serwować gościom imprezy dania w egzotycznej odsłonie. Partnerem tych działań była marka Meet Cuban Culture.

Dietopozytywni, eksperci dobrego i racjonalnego odżywiania, doradzali uczestnikom imprezy, jak skutecznie zadbać o dietę odchudzającą, ale i menu nastolatka czy sportowca.

Zespół Przedszkola Hero Academy zapewnił miejsce na kreatywną zabawę dla dzieci w wieku 1–6 lat. Maluchy bawiły się cieczą newtonowską oraz materiałami takimi, jak woda, kasza, ryż, mąka i naturalne barwniki, odkrywając przy tym zasady ze świata fizyki i chemii. W trakcie budowania konstrukcji z naturalnych klocków poznały prawa grawitacji, przekonały się o tym, jak wygląda współdziałanie w grupie i czym jest poczucie sprawczości.

Na stoisku marki Prosalon Professional, producenta profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji oraz koloryzacji włosów, można było skorzystać z konsultacji u Małgorzaty Jednoróg, specjalistki trychologii, i poddać się badaniu skóry głowy.

Ekspertki marki Mary Cohr zachęcały do zapoznania się ze zdrową i bezpieczną pielęgnacją ciała w czasie ekspozycji na słońce i po opalaniu, a także do wypróbowania aromatyczne kosmetyków bogatych w składniki odżywcze.

Dzięki zaangażowaniu BioMed-Pharma, dystrybutora naturalnego kolagenu norweskiego, panie mogły wygrać zestawy tego suplementu w organizowanych konkursach. Spotkało się to z dużym entuzjazmem, ponieważ ten wysokiej jakości suplement diety, przeznaczony dla osób po 25. roku życia, pozwala wspierać wydolność organizmu i zadbać o zdrowie skóry, włosów i paznokci.

Specjaliści z warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium dokonywali u uczestniczek imprezy analizy skóry, doradzając, jak ukierunkować codzienną pielęgnację, a także z jakich zabiegów medycyny estetycznej warto skorzystać i jak je zaplanować, aby efekt był zadowalający i długotrwały.

Charakteryzatorka i wizażystka Barbara Paterek-Feder zdradziła paniom triki w makijażu, które pozwalają na ukrycie niedoskonałości i uwypuklenie atutów twarzy.

Trenerzy biegania z warszawskiej społeczności Żywcem Zabiegani zachęcali do treningów w grupie i doradzali, jak rozpocząć przygodę z tym sportem lub jak dobrze poprowadzić swoją ścieżkę rozwoju.

Zespoły siatkarzy-amatorów, które zgłosiły się do udziału w rywalizacji w siatkówce plażowej w czasie Wake&GET Inspired, pod czujnym okiem i merytoryczną opieką gwiazdy polskiej siatkówki – Marcina Nowaka – zaciekle walczyły o wygraną. Nagrody dla zwycięzców ufundowały marki: GO Sport, Cargo by OWEE oraz Mary Cohr.

Zainspirowane ponownieAgnieszka Musiał-Posyniak, propagatorka aktywnego stylu życia i wielka miłośniczka tańca oraz zumby, poprowadziła energetyczne zajęcia dla dorosłych i dzieci, które porwały wielu uczestników wydarzenia – niezależnie od wieku.

Marta Sadkowska, współautorka książki Gdybym tylko schudła, propagatorka zdrowego i pełnego harmonii stylu życia, opowiedziała o tym, dlaczego kobietom tak trudno zrzucić i utrzymać nadwagę. Wszystko w kontekście emocjonalnych blokad i tego, jak można je przełamać.

Jedną z atrakcji były warsztaty obchodzenia się z koniem połączone z możliwością spróbowania swoich sił w siodle. O bezpieczeństwo i zabawę miłośników tych pięknych zwierząt zadbali instruktorzy i młode zawodniczki z treningowej stajni Koński Park.

Specjalista w organizacji atrakcji wyzwalających adrenalinę, firma Action Sports, zadbała o atrakcję dla młodzieży i dorosłych w postaci zorganizowania rozgrywek Bubble Bump Football.

Na stoisku Mary Kay można było nie tylko zapoznać się z kosmetykami tej cenionej przez kobiety marki, lecz także dowiedzieć się, jak na co dzień dbać o skórę twarzy i ciała,  a także jak malować się latem, aby wyglądać atrakcyjnie i naturalnie.

Organizatorzy eventu postanowili też wesprzeć działania Fundacji DKMS. Na terenie wydarzenia stanął punkt informacyjny i rejestracyjny dla potencjalnych dawców szpiku. Obsługiwali go wolontariusze – uczniowie niezwykłej, mieszczącej się w Konstancinie, szkoły No Bell, którzy na co dzień zaangażowani są w prowadzenie akcji „Szpik pozwala ujść z życiem”. Ich wiedza i zapał pozwoliły zachęcić uczestników imprezy do zgłębienia tematu dawstwa szpiku, a także zaowocowały rejestracjami nowych dawców.

Zainspirowane ponownieDzięki zaangażowaniu sponsorów i partnerów wydarzenia, goście mogli skorzystać z tak wielu atrakcji oraz otrzymać atrakcyjne nagrody w inspirujących konkursach. Organizacja Wake&GET Inspired możliwa była dzięki takim markom, jak: Ice-Watch, GO Sport, Uber, Sztorm Grupa, Kikkoman, InterRisk, Tech-Media, Mary Cohr, Hero Academy, Dietopozytywni, Triclinium, Vianek, Pixelia, KRAKÓW SKY, Insignis, BioMed-Pharma, Dermalogica, Lazy-Bag.pl, Koleś, Lajkers, Czuczu, No Bell – Szkoła z duchem, Koński Park, Lux-Dom, ProSalon, Żywcem Zabiegani, Masażowy Świat, Evart NailArt, Lawendowy Winiec, Action Sports, Dom Zagadek, GOODMOOD, Niewidzialna Wystawa, Bujane.pl oraz POTOK Drugi dom ludzi Rocka i Mary Kay.

Patroni medialni: Mamo Pracuj, Kurier Południowy, Business & Prestige, Magazyn Sąsiedzi, YOUCANWAKE.COM, KING of WAKE, Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów, Dziewczyny, które kochają kitesurfing, Wiara Rocka.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’u magazynu „SWAY” na Facebooku, gdzie pojawiać się będą zapowiedzi kolejnych inspirujących wydarzeń dla kobiet i ich bliskich: facebook.com/magazynSWAY/

Tu można też obejrzeć pełną fotorelację z wydarzenia:  facebook.com/pg/magazynSWAY/photos

Zainspirowane ponownie